دانلود مقاله فارسی رایگان

مدیریت آواتار مخاطبان وردپرس با افزونه Avatar Manager

۲۰ خرداد ۱۳۹۶


مدیریت آواتار مخاطبان وردپرس با افزونه Avatar ManagerReviewed by M J on Jun 9Rating: 3.5مدیریت آواتار مخاطبان وردپرس با افزونه Avatar Managerهمانطور که می‌دانید یکی از پروژه‌های متعلق به وردپرس گراواتار می‌باانجام گرفت که با ثبت‌نام و عضویت در آن می‌توان ایمیل خود را وارد کـــرده و یک تصویر برای خود انتخاب کنید و در نهایت در هر سایتی که از گراواتار هستفاده می‌کند تصویر گراواتار را از آن فراخوانی کـــرد. اما مشکلی که وجود دارد این هست که گاها این سایت محدود انجام گرفته و اوتارها لود نمیشوند که باعث کند انجام گرفتن در لود سایت خواهند انجام گرفت. خصوصا زمانی که نظرات زیادی در یک صفحه وجود داشته باانجام گرفت.در این تعلیم از آی آر پی دی اف قصد دارم تا افزونه‌ای را معرفی کنم که با هستفاده از آن قادر خواهید بود تا امکان آپلود آواتار مخاطبان را در سایت خود فراهم کـــرده و آوتار پیشفرض را تغییر دهید.

همانطور که می‌دانید یکی از پروژه‌های متعلق به وردپرس گراواتار می‌باانجام گرفت که با ثبت‌نام و عضویت در آن می‌توان ایمیل خود را وارد کـــرده و یک تصویر برای خود انتخاب کنید و در نهایت در هر سایتی که از گراواتار هستفاده می‌کند تصویر گراواتار را از آن فراخوانی کـــرد. اما مشکلی که وجود دارد این هست که گاها این سایت محدود انجام گرفته و اوتارها لود نمیشوند که باعث کند انجام گرفتن در لود سایت خواهند انجام گرفت. خصوصا زمانی که نظرات زیادی در یک صفحه وجود داشته باانجام گرفت.در این تعلیم از آی آر پی دی اف قصد دارم تا افزونه‌ای را معرفی کنم که با هستفاده از آن قادر خواهید بود تا امکان آپلود آواتار مخاطبان را در سایت خود فراهم کـــرده و آوتار پیشفرض را تغییر دهید.

 

 

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Avatar Manager در مخخانوم وردپرس به ثبت رسیده هست و تاکنون توانسته هست تا زیاد از ۱۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید.پس از نصب و فعال سازی این افزونه مطابق تصویر زیر به منوی تنظیمات> گفت‌وگوها مراجعه کنید، در بخش نیم‌رخ‌ها خواهید دید که گزینه مربوط به افزونه نیز در این مکان اضافه انجام گرفته هست که در آن می‌توانید ابتدا تصویر پیش‌فرض آواتار برای مخاطبان را انتخاب کنید.

 

 

سپس تیک گزینه anyone can upload را فعال کنید تا امکان آپلود تصویر آواتار برای هر کاربری که در سایت ثبت‌نام می‌کند فراهم باانجام گرفت و در نهایت از بخش default size اندازه تصویر ها را بر حسب پیکسل تعیین کنید. پس از اینکه تنظیمات را ذخیره کنید مخاطبان شما قادرند تا با مراجعه به ویرایش پروفایل خود مشابه تصویر زیر آواتار خود را آپلود کنند. همچنین در صورتی که آواتاری برای هر یک از مخاطبان از این بخش آپلود نانجام گرفته باانجام گرفت آواتاری را که به عنوان پیش‌فرض انتخاب کـــرده باشید برای پایانی مخاطبان نمایش داده خواهد انجام گرفت.

 

 

پس از آپلود اواتار نیز مخاطبان قادر خواهند بود تا آواتار خود را حذف کـــرده و آوتاری دیگری را به جای آن انتخاب کنند یا اینکه از اواتار پیشفرض در آن هستفاده نماییند. همچنین امکان نوع آواتار نیز برای آنها در حالت‌های چهارگانه G, PG, R و X نیز فراهم هست.

 

 

موفق باشید.

به کانال تلگرام آی آر پی دی اف بپیوندید !

دانلود نسخه : ۱٫۶٫۱

جایه ویژه تبلیغ متنی

مطلب مفیدی بود ؟

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد