دانلود مقاله فارسی رایگان

«صفوه اسلامی» بهترین بانک اسلامی در اردن و خاورمیانه

۳۰ آذر ۱۳۹۶


بانک اسلامی«صفوه» دو جایزه بهترین بانک اسلامی برای انجام وظیفه در اردن و جایزه بهترین بانک اسلامی در سطح خاورمیانه را برای سال ۲۰۱۷ میلادی از آن خود کرد.

 به نقل از اقتصاد، «رامی الخیاط» معاون رئیس اجرایی بانک اسلامی «صفوة» دو جایزه از همایش بین المللی بانک های اسلامی در بحرین دریافت کرد و این جوایز با عنوان بهترین بانک اسلامی در انجام وظیفه در اردن و بهترین بانک اسلامی در سطح خاورمیانه برای سال ۲۰۱۷ میلادی با حضور رهبران اقتصادی و دارایی و بانکداران و تجار و صاحبان موسسه های موفق در سطح کشورهای عربی اسلامی اهدا شد.

دکتر«محمد ابو حمور» رئیس شورای اداری بانک اسلامی «صفوة» با ابراز خرسندی از دریافت دو جایزه، اعلام کرد: باوجود اینکه بانک اسلامی «صفوة» جدید تاسیس شده است، اما به عنوان بهترین بانک بین موسسه های اسلامی در اردن و خاورمیانه انتخاب شد و توانسته در این مدت کوتاه تمایز خود را در ارایه خدمات بانکی براساس جدیدترین تکنولوژی ها و بهترین شیوه های جهانی مطابق با شریعت اسلامی ثابت کند.

ابوحمور افزود: این بانک اسلامی توانسته در بازار بانکی سهم به دست بیاورد و این بانک چشم انداز گسترده ای را پیش رو دارد و جایگاهش را تقویت خواهد کرد.

«رامی الخیاط» معاون رئیس اجرایی بانک اسلامی«صفوة» نیز تاکید کرد: دستیابی این بانک اسلامی به دو جایزه نشان دهنده تلاش های آشکار این بانک برای تحقق عالی ترین سطح های خدماتی و تمایز در کار بانکی براساس بالاترین معایرهاست که بر عملکرد، موقعیت و رشد آن در بازار تاثیر می گذارد.

الخیاط گفت: این بانک امسال بیش از ۱۰ جایزه و گواهینامه داخلی و منطقه ای را از موسسه های منطقه و بین المللی دریاقت کرده است.