دانلود مقاله فارسی رایگان

دانلود نرم افزار تعویض IP واقعی سیستم Mask My IP

۳۱ خرداد ۱۳۹۶


دانلود نرم افزار تعویض IP واقعی سیستم Mask My IPReviewed by M J on Jun 20Rating: 4.0دانلود نرم افزار تعویض IP واقعی سیستم Mask My IPاگر نگران هستید که با گشت و گذار در اینترنت و بازدید از سایت های مختلف و خرید های اینترنتی، IP شما به دست هکرها افتاده و با نفوذ به سیستم شما، خسارات جبران ناپذیری را به بار آورند، می توانید با هستفاده از نرم افزار Mask My IP آی پی واقعی سیستم خود را مخفی کنید و به جای آن از یک آی پی جعلی هستفاده نمایید. این پلن قادر هست تا به صورت اتوماتیک آی پی های جعلی از کشورهای مختلف جهان را بر روی سیستم شما قرار دهد که به صورت حتم شما نیز می توانید به صورت دستی اینکار را انجام دهید. از دیگر ویژگی های این پلن می توان به قابلیت بلوک نمودن دسترسی و جاسوسی شرکت های ISP به هشدارات مخاطبان، اشاره کـــرد. همچنین می توانید به نرم افزار این گزینه را بدهید که در زمان مشخصی، آی پی شما به صورت تکمیلاً رندوم و اتوماتیک تغییر نماید.

اگر نگران هستید که با گشت و گذار در اینترنت و بازدید از سایت های مختلف و خرید های اینترنتی، IP شما به دست هکرها افتاده و با نفوذ به سیستم شما، خسارات جبران ناپذیری را به بار آورند، می توانید با هستفاده از نرم افزار Mask My IP آی پی واقعی سیستم خود را مخفی کنید و به جای آن از یک آی پی جعلی هستفاده نمایید. این پلن قادر هست تا به صورت اتوماتیک آی پی های جعلی از کشورهای مختلف جهان را بر روی سیستم شما قرار دهد که به صورت حتم شما نیز می توانید به صورت دستی اینکار را انجام دهید. از دیگر ویژگی های این پلن می توان به قابلیت بلوک نمودن دسترسی و جاسوسی شرکت های ISP به هشدارات مخاطبان، اشاره کـــرد. همچنین می توانید به نرم افزار این گزینه را بدهید که در زمان مشخصی، آی پی شما به صورت تکمیلاً رندوم و اتوماتیک تغییر نماید.

 

 

برخی از امکانات نرم افزار تعویض IP واقعی سیستم Mask My IP :

  • قابلیت تغییر خودکار و دستی آی پی سیستم
  • قابلیت مقابله با نفوذ هکرها و جلوگیری از سرقت هشدارات
  • امکان محافظت از پایان اتصالات شبکه از جمله Wi-Fi
  • قابلیت بلوک کـــردن دسترسی و جاسوسی ISP
  • امکان خرید آسان و مطمئن اینترنتی با یک آی پی جعلی
  • امکان عضویت و ادامه فعالیت در فروم های بن انجام گرفته
  • سازگار با ویندوز های مختلف
  • و …

به کانال تلگرام آی آر پی دی اف بپیوندید !

دانلود نسخه : ۲٫۶٫۷٫۲

جایه ویژه تبلیغ متنی

نحوه هستفاده

۱- نرم افزار را نصب کنید.
۲- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
۳- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های ۷ و ۸ و یا ۱۰ هستفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن رهست کلیک کـــرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
۴- نرم افزار را اجرا کنید.

 

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک رهست کـــرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز ۷: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک رهست کـــرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۸: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک رهست کـــرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک رهست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۱۰: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک رهست کـــرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک رهست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

 

پسورد فایل : www.20script.ir

مطلب مفیدی بود ؟

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد