دانلود مقاله فارسی رایگان

ایجاد بانک عکس اربعین در دانشگاه آمریکایی

۳۰ مهر ۱۳۹۶


 انجمن دانشجویان پیرو اهل بیت(ع) شعبه دانشگاه ویرجینیاتِک آمریکا با ایجاد بانک عكس پیاده‌روی اربعین، امسال نیز قصد دارد مانند سال گذشته نمایشگاهی را با هدف معرفی جهانی امام حسین(ع) برگزار کند.

این نمایشگاه با عنوان «بزرگ‌ترين گردهمايی ساليانه صلح‌آميز جهان» برگزار خواهد شد و عکس‌های ارسالی در آن در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

از تمام زائران پیاده‌روی اربعین درخواست شده است که عکس‌های خود را به آدرس الکترونیکی انجمن دانشجویان پیرو اهل بیت(ع) «info@absanetwork.com» ارسال کنند تا بتوانند گوشه‌ای از این حرکت تاریخی را به جامعه‌ دانشگاهی جهان معرفی کنند.

عکس‌های ارسالی می‌تواند با مضامين افراد شرکت‌کننده در راهپیمایی عظیم اربعین از جمله كودكان، معلولين، سالمندان، بانوان، غذای رايگان، خدمات پزشكی رايگان، جمعيت بيست ميليونی، شركت‌كنندگان از كشورها و ادیان مختلف، خدمات رايگان از قبيل مكان خواب، پياده‌روی ده‌ها کیلومتری در عرض چندين روز و سایر موضوعات انتخابی به دلخواه عكاس باشد. 

انجمن دانشجویان پیرو اهل بیت(ع) که علاقمندان عکس‌های خود را به آدرس ایمیل آن ارسال می‌کنند، ائتلافی از انجمن‌های دانشجویی پیرو اهل بیت(ع) در آمریکا و کانادا است که توسط تعدادی دانشجوی شیعه شکل گرفته است.

این انجمن شعبه‌ای در دانشگاه ویرجینیاتک دارد و به زودی در دیگر مناطق جغرافیایی انگلیسی‌زبان نیز گسترش خواهد یافت.