دانلود مقاله فارسی رایگان

ارسال مستقیم مطالب از Word به وردپرس

۲۶ خرداد ۱۳۹۶


ارسال مستقیم مطالب از Word به وردپرسReviewed by M J on Jun 16Rating: 4.5ارسال مستقیم مطالب از Word به وردپرسآیا شما دوست دارید نوشته های خود را در ماکروسافت وردپرس تایپ کنید تا اینکه در سیستم مدیریت محتوای وردپرس آن ها را بنویسید و یا می خواهید اسناد نرم افزار ماکروسافت ورد را در وردپرس درون ریزی کنید تا این که آن را کپی و یا بچسبانید. در این مقاله ما به شما وارد کـــردن مستقیم اسناد ورد در وردپرس را نشان خواهیم داد.

آیا شما دوست دارید نوشته های خود را در ماکروسافت وردپرس تایپ کنید تا اینکه در سیستم مدیریت محتوای وردپرس آن ها را بنویسید و یا می خواهید اسناد نرم افزار ماکروسافت ورد را در وردپرس درون ریزی کنید تا این که آن را کپی و یا بچسبانید. در این مقاله ما به شما وارد کـــردن مستقیم اسناد ورد در وردپرس را نشان خواهیم داد.

 

 

دلیل و چه زمانی به ارسال مستقیم مطالب از Word به وردپرس نیاز دارید؟

بعضی ار مخاطبان ترجیح می دهند تا مقالات خود را در نرم افزار ماکروسافت ورد بنویسند تا متن آن ها توسط این نرم افزار چک شود و نوشته های آن ها طبق اصول انجام گرفت. ویرایشگر پیشفرض وردپرس پایانی امکانات نوشتاری پلن ی آفیس ورد را دارا نمی باانجام گرفت.

 

 

یک دلیل دیگر این هست که اگر شما نخواهید به نویسندگان خود در وب سایت دسترسی به پنل ادمین وردپرس را قرار ندهید آن ها مجبور به ارسال فایل داکیومنت برای شما می باشند.در نهایت شما فایل های زیادی با فرمت docx. در وب سایت خود دارید که عملیات کپی و چسباندن آن ها در وب سایت برای شما دشوار می باانجام گرفت. و حتی یک دلیل دیگر هم که خود ما هم در وب سایت با آن روبرو بودیم این بود که فایل های ورد دارای تصویر بودند و هنگامی که آن هارا وارد وب سایت می نمودیم تصویر ها آپلود نمی انجام گرفتند و باید تک به تک آن هارا ذخیر و یا اگر در اختیار داشتیم بعد از نوشتن متن در جای خود قرار می دادیم که این باعث می انجام گرفت تایم و زمان زیادی جهت آپلود هر تصویر صرفه شود که ما امروز راه حل مشکلات بالایی را برای شما بدون ایجاد مشکل در متن و تصویر ها توضیح خواهیم داد.

 

درونریزی فایل های با فرمت docx در وردپرس

نخستین چیزی که شما برای وارد کـــردن مستقیم اسناد ورد در وردپرس نیاز دارید نصب و فعال سازی افزونه ی Mammoth .docx converter هست که آن را می توانید در مخخانوم وردپرس مشاهده نمایید. برای هشدارات افزایش جهت نصب و فعال سازی افزونه های وردپرسی به مقاله تعلیم نصب افزونه در وردپرس مراجعه نمایید.

 

بعد از فعال سازی افزونه شما نیاز دارید تا یک نوشته ای جدید ایجاد نمایید و یا نوشته های قبلی خود را ویرایش نمایید.در صفحه ی ویرایش نوشته شما جعبه ای با نام Mammoth .docx converter در زیر ویرایشگر متن خواهید یافت.

 

 

پس از پیدا کـــردن این قسمت کافی هست برروی دکمه ی choose file کلیک نموده و فایل خود که با فرمت docx می باانجام گرفت را از کامپیوتر خود انتخاب نمایید. پس از انتخاب فایل متنی افزونه بلافاصله به شما ۳ حالت نمایش از فایل مورد نظر را نمایش خواهد داد. در تب Visual شما خواهید دید که چگونه فایل سند خود در وردپرس نمایش داده خواهد انجام گرفت. این افزونه هیچ تغییری در ساختار فایل اصلی شما نمی دهد و فایل مورد نظر شما را در وب سایت وردپرس ذخیره نمی کند.

 

پس از انتخاب حالت مورد نظر خود و نحوه ی نمایش آن برروی دکمه ی ‘Insert into editor’

 

کلیک نموده افزونه فایل تبدیل انجام گرفته به HTML را در ویرایشگر متنی وردپرس شما قرار می دهد.امید وارم معرفی این افزونه به شما در جهت بهبود سرعت و بهتر انجام گرفتن وب سایت شما کمک بسزایی نموده باانجام گرفت.

به کانال تلگرام آی آر پی دی اف بپیوندید !

دانلود نسخه : ۱٫۶٫۰

جایه ویژه تبلیغ متنی

مطلب مفیدی بود ؟

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد