دانلود مقاله فارسی رایگان

ارائه گیفت کارت به مشتریان در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Gift Cards

۲۲ خرداد ۱۳۹۶


ارائه گیفت کارت به مشتریان در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Gift CardsReviewed by M J on Jun 11Rating: 4.0ارائه گیفت کارت به مشتریان در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Gift Cardsارائه گیفت کارت به مشتریان در ووکامرس یکی از راه‌های معقول و نوپایی هست که با هستفاده از آن قادر خواهید بود تا فروش محصولات را در فروشگاه ووکامرسی خود افزایش دهید. با قرار دادن گیفت کارت در فروشگاه ووکامرس می‌توانید این قابلیت را به مشتریان خود بدهید تا با خرید گیفت کارت‌ها به عنوان هدیه به دوستان خود از اعتبار آن هستفاده کـــرده و در واقع به عنوان یک راه برای دریافت کد تخفیف هستفاده کنید.در این مقاله از آی آر پی دی اف قصد دارم تا افزونه‌ای را معرفی کنم که با هستفاده از آن قادر به ارائه گیفت کارت به مشتریان در ووکامرس خواهید بود که با این امکان می‌توانید در مبالغ گوناگون کد تخفیف برای محصولات در ووکامرس ایجاد نمایید.

ارائه گیفت کارت به مشتریان در ووکامرس یکی از راه‌های معقول و نوپایی هست که با هستفاده از آن قادر خواهید بود تا فروش محصولات را در فروشگاه ووکامرسی خود افزایش دهید. با قرار دادن گیفت کارت در فروشگاه ووکامرس می‌توانید این قابلیت را به مشتریان خود بدهید تا با خرید گیفت کارت‌ها به عنوان هدیه به دوستان خود از اعتبار آن هستفاده کـــرده و در واقع به عنوان یک راه برای دریافت کد تخفیف هستفاده کنید.در این مقاله از آی آر پی دی اف قصد دارم تا افزونه‌ای را معرفی کنم که با هستفاده از آن قادر به ارائه گیفت کارت به مشتریان در ووکامرس خواهید بود که با این امکان می‌توانید در مبالغ گوناگون کد تخفیف برای محصولات در ووکامرس ایجاد نمایید.

 

 

 

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان YITH WooCommerce Gift Cards در مخخانوم وردپرس به ثبت رسیده هست و تاکنون توانسته هست تا زیاد از ۲.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۳.۹ را ازآن خود نماید که با هستفاده از آن قادر به ارائه کدهای تخفیف و یا کارت هدیه در قالب گیفت کارت در ووکامرس خواهید بود.

 

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعالسازی افزونه مشابه تصویر زیر به زیر منوی Gift Cards که در منوی YITH plugins قرار دارد مراجعه کـــرده و تیک گزینه Enable plugin را برای فعال انجام گرفتن امکان فروش گیفت کارت در ووکامرس فراهم کنید.

 

 

سپس بر روی ذخیره تغییرات یا همان Save Changes کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره انجام گرفته و در نهایت برای افزودن گیفت کارت در ووکامرس روی پیوند آبی رنگ که با عنوان Create your first gift card که در بخش Create a gift card قرار دارد کلیک کنید.

 

افزودن گیفت کارت در ووکامرس

همانطور که در تصویر زیر در صفحه افزودن محصول مشاهده می‌کنید ابتدا در بخش هشدارات محصول گزینه Gift Card را انتخاب کـــرده و سپس مانند نمونه در بخش همگانی با پر کـــردن فیلد Gift Card Amount مبالغ مورد نظر برای کارت‌های هدیه در ووکامرس را وارد کـــرده و محصول را منتشر کنید.

 

 

حال پس از انتشار کارت‌های هدیه مشتریان مشابه تصویر زیر قادر خواهند بود تا یکی از کارت‌های هدیه را انتخاب کـــرده و پس از مشخص نمودن تعداد کارت هدیه در ووکامرس آن را سفارش داده و خریداری نمایند.

 

 

حال پس از اینکه مشتری پرداخت خود را انجام داده و گیفت کارت را خریداری نمود در بخش جزییات سفارش مشابه تصویر زیر کد تخفیف گیفت کارت به وی ارائه خواهد انجام گرفت که با هستفاده از آن قادر خواهد بود تا در هر صفحه‌ای که می‌خواهد به عنوان یک کد تخفیف از آن هستفاده کـــرده و با اعمال آن در کوپن به اندازه مبلغ گیفت کارت خریداری انجام گرفته از مبلغ نهایی سبد خرید کسر شود.

 

 

پس از اعمال کوپن مشابه تصویر زیر نیز مبلغ کارت هدیه از مبلغ کل محصول کسر انجام گرفته و مشتری می‌توانید خرید خود را نهایی کند.

 

 

موفق باشید

به کانال تلگرام آی آر پی دی اف بپیوندید !

دانلود نسخه : ۱٫۲٫۵

جایه ویژه تبلیغ متنی

مطلب مفیدی بود ؟

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد